CONFECTO - CONSULTING FOR EUROPEAN COMPANIES AND TOURISTIC ORGANIZATIONS - alanında uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla müşterilerine hizmet sunan Türk kökenli Avrupalı bir turizm danışmanlık ajansıdır. Başta medya satın alma, planlama ve reklam prodüksiyonu olmak üzere medya danışmanlığı ve medya takip hizmetleri vermektedir. Bunun yanında Türk turizimine Avrupa'da öncülük yapan bir danışmanlık şirketidir.

Avrupadaki müşterilerimizi yakından tanımamız, müşterilerimizin Avrupa'da bütün yatırımlarını doğru mecralarda değerlendirmelerine olanak sağlar. Hazırladığımız projelerde, müşteri odaklı çalışma anlayışımız ile Türkiye ve Avrupa'da birçok başarılı çalışmaya imza attık.

Dinamik yapımız ve sorunlara kesin çözümler getiren yaklaşımımız kısa zamanda kurumsal firmaların müşteri portföyümüzde yer almasını sağlamıştır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen CONFECTO, kendini sürekli yenileyen altyapısı ve kaliteden asla taviz vermeyen çalışma prensipleriyle tam hizmet turizm danışmanlık ajansı olarak yanı başınızda...